top

Juby

sponsors
A1 liga za prvaka 2009 Zagreb - Zadar 83 : 76 ( 61 : 59 ) ( 40 : 42 ) ( 21 : 20 )

Ponovo oslabljen Zadar ( bez Juby-ja ) i skoro isti rezultat kao i u zadnjoj utakmici u Zagrebu. Kao i zadnji put utakmica je
vecim dijelom bila u egalu, da bi na kraju Zagreb pobjegao na +9 u zadnjim minutama utakmice ( 81 : 72 ).

Veceras nije bilo rjesenja za Tomica ispod kosa. Dozvoljeno mu je previse lakih koseva, dok u napadu osim Farmera
i Stipcevica nikom nije islo ( a ni njima ne najbolle ). Stipcevic je zavrsio utakmicu sa 13 poena i 7 asistencija, Farmer sa
22 poena. Peric je dodao 10 poena i 12 skokova.

Zagreb je vodio 37 : 31 u drugoj, ali Zadar zahvaljujuci Farmeru do poluvrijemena dolazi u egal i cak ide na odmor sa +2.

Utakmica se nastavila kos na kos do dvije minute prije kraja kad Zagreb sa dvije trice i Tomicem ispod kosa ide na +8
i tu je utakmica bila rijesena. Minutu prije kraja nakon par skokova u napadu, Zadar se pokusao vratiti u igru
sa tri trice ali Gecevski, Farmer i Rancic promasuju.