top

Juby

sponsors

A1 liga za prvaka playoff 1/2 finale, 2009: Zadar - Zagreb 89 : 67 ( 73 : 47 ) ( 42 : 30 ) ( 20 : 17 )

Prva utakmica polufinala rijesena je u trecoj cetvrtini, i Zadar putuje u Zagreb sa 1 - 0.
15 trica od 31 bilo je previse za goste, koji veceras nisu imali nikakve sanse.

Gosti su se koliko toliko drzali u prvom poluvrijemenu, ali u trecoj nakon nekoliko trica Juby-ja, Zadar dolazi
do + 20 kod 57 : 37 ( 26. minuta ) i ulazi u zadnjih 10 minuta sa +26.

U 15. minuti je bilo 27 : 27 i malo ko je ocekivao ovako laku pobjedu. Tu Rancic daje 8 u nizu ( 2 trice ), i sa jadnim
kosem Perica imamo seriju Zadrana od 10 - 0 za 37 : 27. Do odmora Zadar dize razliku na + 12.

U trecoj Ruzic pogadja tricu za 45 : 30. Zagreb se jos drzi par minuta, ali nakon trice Stipcevica i kasnije jos dvije
Juby-ja, Zadar ide na +20 razlike i gosti se bili slomljeni.

Rancic je veceras ponovo bio najbolji sa 19 poena ( 5/8 trice ). Juby nas je malo podsjetio na svoje prijasnje sezone
na kraju zavrsio sa 12 poena, Ruzic 18 poena i 6 skokova, Gecevski 10 i 8. Boisa isto 10 poena.